Depolama

Depolama

Sancaktepe evden eve nakliyat adı altında firmamız tarafından güvenebileceğiniz depo tasarımını bulabilirsiniz. Uzun zamandan beri depolama hizmeti sunan firmamız, bu konuda oldukça büyük maliyetlerle depo güvenliği, temizliği konusunda büyük yatırımlar yapmıştır.

Ev depolama, şüphesiz bir firmanın işine ve temizlik disiplinine verdiği önemi kapsamaktadır. Bir nakliye firması ile depola işlemi başlatmadan önce deponun bulunduğu adresine gidip test etmeniz en sağlıklı yol olacaktır.  

Sancaktepe Eşya Depolama

Bazen telefon yada mail yoluyla depolama konusunda anlaştığınız firma sizi yalan yalnış bilgilerle yanlış yönlendirebilir. Bu tür vakalara kurban olmamak için firmadan depolama hakkında görsel bilgi de alabilirsiniz.

Sancaktepe eşya Depolama, işlemlerini yapan çoğu nakliyeci, maliyet yetersizliği ya da daha fazla ekonomik kayıp yaşamamak için genellikle binaların altındaki dükkanları tercih etmektedir.  

Bu da beraberinde olası su baskınları veya fare böcek gibi hayvanların eşyalarınıza zarar vermesini beraberinde getirmektedir. Sancaktepe Nakliyat olarak biz bütün bu olumsuzluklara karşı yoğun güvenlik adı altında hijyenik açıdan temiz olan depolama hizmetlerini sunuyoruz.

Depolama işlemlerinde bir başka önemli husus ise, sigortalama sürecidir. eşyalarınız sigortalı olduğu sürece olası yangın su baskını ya da yukarıda belirttiğimiz  diğer vakıaların yaşanması sonucu sigorta işlemi devreye girer. Bunun sonucunda zararınız giderilmiş olur. Lütfen sigortasız çalışan firmalarla depolama hizmetini düşünmeyiniz.  

Firmamız geniş depo alanıyla yaklaşık 300 ev eşyasını bünyesinde barındıracak bir depo alanına sahiptir.

Bizimle çalışan herkesin bu konuda olumlu görüşlerinden dolayı büyük bir mutluluk duymaktayız. Sizde bizimle depolama konusunda çalışmak istiyorsanız insan kaynakları bölümüyle iletişime geçiniz.

Call Now ButtonFiyat Teklifi Al